Гайсин-АЛЬФА-МОТО

Объявление

Мы снова в сети.Кто не равнодушен к Мото присоединяйся.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



болталка

Сообщений 1 страница 10 из 73

1

Разговоры не по делу(мото-делу)

0

2

Люди кто где?Надобы пива попить.

0

3

Я вже є!!! :glasses: !!! Ледве добрався... це пиво... :x

maikl555 написал(а):

Люди кто где?Надобы пива попить.

нада хоть і моїй печінкі скоро буде капец з такими темпами... Сьогодні буду в городі, хто ще виходе? Можна здибатись.

0

4

Доречі бачу новий форум всетаки відрізняєтся від старого, тай сайт трішки модернізований... Радує те що набагато менше всякої реклами і всякої муті...  А тещо він майже пустий, це бистро поправится...

maikl555 Старий форум всежтаки відкриваєтся, хоч і не працює, його можна якось "вбити" щоб він взагалі не відкривався?

0

5

а давайте на форумі не згадувати про старий форум, хіба що писати в лічку.
Якщо вже починати все заново, то краще з чистої сторінки і без згадки про те що було, нам так буде краще, а то знову допишемся :'(

0

6

А напиво я теж не проти піти. мені вчора було мало :cool:

0

7

Odyvan4uk написал(а):

А напиво я теж не проти піти. мені вчора було мало

Ребята а что у Вас за праздники что никак на форум попасть не можете,то вам пива мало,то с одного компа вдвоем попадаете.
Odyvan4uk Загрузи аватар а то я тебя не узнаю.Хочу заметить что я пива ещё не пил.

0

8

Всім привіт )))))))

0

9

maikl555 написал(а):

Ребята а что у Вас за праздники что никак на форум попасть не можете

Не так щоб празніхи(хоча повод в нас всіх був хароший) просто обставини змушують... %-) .

maikl555 написал(а):

,то с одного компа вдвоем попадаете

Вчора був в Ладижині а додому приїхали вдвох. :tired: .  Такшо СЬОГОДНІ є повод зібратися на пиво :jumping:  :insane:

0

10

SeruyСергей это ты или не ты.Напиши свой старый логин для подтвержения и я тебя переведу в соответсвующюю группу.

0